Сайдинг з ДПК (деревно-полімерного композиту)

         

Сьогодні на будівельному ринку України представлено широке розмаїття різних оздоблювальних і будматеріалів, які застосовуються з метою облицювання фасадів приміщень. Це й не дивно, оскільки розвиток синтетичних матеріалів і технологій виробництва лише сприяє появі нових будівельних матеріалів. У порівнянні зі своїми попередниками, їх характеризують чудові експлуатаційні властивості, більш тривалий термін експлуатації і відмінний зовнішній вигляд.

Що таке сайдинг з ДПК

Одним з такого роду матеріалів, що з’явилися недавно на ринку, є сайдинг з ДПК (деревно-полімерного композиту). Сайдинг з ДПК – це революційний матеріал, який виготовляється шляхом змішування ПВХ пластика, деревної муки, і 15 різних пластифицирующих інгредієнтів, що дозволяють поліпшити якісні характеристики та характеристики міцності матеріалу. Отримані в результаті цього гранули ДПК застосовуються для виготовлення найрізноманітніших матеріалів, в т. ч. зовнішнього сайдинга, терасної дошки, стінових панелей, та інших матеріалів. Безумовною перевагою сайдинга з ДПК в порівнянні з іншими матеріалами вважається текстура дерева, яка за відчуттями від натуральної деревини майже не відрізняється. При цьому завдяки наявності спеціальних полімерних композитів забезпечується стійкість до впливів ультрафіолету і вицвітання, а також якісно поліпшуються теплоізоляційні властивості матеріалу. Також рекомендуємо звернути увагу на вентильовані фасади Trespa. Панелі Trespa ідеально підходять для створення унікального дизайну будівлі і її неповторного вигляду.

Сайдинг з ДПК

Сайдинг з ДПК

Як результат, сайдинг з ДПК має всі характеристики, властиві натуральному дереву, але при цьому не володіє відмінностями від ПВХ виробів. У порівнянні з натуральною деревиною сайдинг з деревинно-полімерного композиту має більш тривалий термін служби, який досягає 50-ти років. При цьому такий сайдинг зовсім не піддається гниттю, утворенню грибка або цвілі, появі комах, що завдають шкоди структурі матеріалу. Обшивка і оздоблення балконів, лоджій і приміщень сайдингом з ДПК не тільки здатна захистити від несприятливих впливів навколишнього середовища (вітру, дощу, снігу), а й надати будівлі привабливий, вишуканий і сучасний вигляд.

Де в Україні купити сайдинг з ДПК

Якщо вам потрібно виконати обшивку і обробку приміщення сайдингом, і ви хочете, щоб вона прослужила вам не один десяток років, рекомендуємо вам зробити покупку у фірмі ТОВ “Геліком ЛВ” – однієї з кращих українських компаній, що спеціалізується на виготовленні виробів з деревинно-полімерного композиту. Сайдинг з ДПК, пропонований цією компанією, є абсолютно екологічно не шкідливим і безпечним для здоров’я людини матеріалом. Він не потребує особливого догляду після монтажу, характеризується довговічністю і виглядає як високоякісна натуральна деревина. ТОВ “Геліком ЛВ” пропонує своїм клієнтам сайдинг, який виготовлений за новітніми технологіями. Є безліч переваг, які говорять на користь придбання сайдинга з ДПК як матеріалу для обшивки. Серед них стійкість до температурних перепадів, вологи і займання. Декоративні стінні фасадні панелі з деревинно-полімерного композиту мають хорошу шумо- і теплоізоляцію, а також стійкість до ударів, вони не схильні до враження грибком, пліснявою, комахами та іржею. Також їм не страшні вплив ультрафіолетових і сонячних променів. Серед достоїнств сайдинга з ДПК, який виробляється в цій компанії, також варто виділити простоту монтажу, а також те, що після монтажних робіт не видно панельних стиків, а, отже, все зроблено акуратно і красиво.
Сайдинг з ДПК в “Геліком ЛВ” виготовляється з сировини найвищої проби, що дозволяє йому протягом тривалого часу зберігати високі експлуатаційні якості.

(Visited 689 times, 1 visits today)