Що таке управління логістикою?

         

Управління логістикою – це процес, який починається на початку ланцюжка поставок аж до закінчення операцій. Це отримання, виробництво і розподіл товарів і продуктів серед клієнтів в потрібний час для підтримки задоволеності клієнтів.

Такі фактори, як виробництво, обробка, складування, передача, обробка товарів та упаковка – все це включено в цей процес. Для цього бізнесу потрібно мережу об’єктів.
Управління логістикою вносить великий вклад в управління ланцюгами поставок, керуючи ефективним потоком товарів. Добре організована ланцюжок поставок може знизити вартість операцій, а ефективне управління логістикою може збільшити прибуток для вашого бізнесу.

Якщо Вам потрібні якісні послуги з відповідального зберігання, навантаження-розвантаження, обліку товару, Cross-Docking, митне оформлення чи інші послуги, які пов’язаних з обробкою товарів, то радимо звернутися в компанію ООО «РОНА-2» . Оскільки вже більше 10 років спеціалісти компанії полегшують для підприємств і підприємців регіону і області питання логістичної складової їх бізнесу.

Управління логістикою вносить великий вклад в управління ланцюгами поставок, керуючи ефективним потоком товарів

Важливість управління логістикою

Основною метою управління логістикою є ефективне переміщення товарів від їх початкової точки до точки завершення і, в кінцевому підсумку, доставки до клієнтів. Рушійною силою в управлінні логістикою є задоволення потреб клієнтів і виконання їх вимог при одночасному наданні найкращого обслуговування. Процес точної і швидкої доставки при збереженні якості продукту дуже важливий.
У ланцюжку поставок завдання управління логістикою – аналізувати попередні дані і відстежувати продукти в режимі реального часу, щоб захистити їх від будь-яких збоїв. Логістика гарантує, що товар прибуде в потрібне місце в потрібний час.
Управління логістикою збільшить виручку вашої компанії і підвищить задоволеність клієнтів. Це вплине на репутацію компанії і створить хороший імідж бренду, що, в свою чергу, створює більше можливостей для бізнесу. Організовуючи зворотний потік товарів, оптимізуючи інвентар і керуючи входять засобами, ви можете заощадити багато грошей під час операцій.

Різні види управління логістикою:

1. Управління поставками і логістика.

Процес планування, отримання і передачі товарів з одного місця в інше і своєчасної їх доставки відомий як управління ланцюжком поставок. Поряд з цим, аналіз етапів поставки на різних етапах обробки є обов’язковою умовою для задоволення потреб клієнтів.

2. Розподіл і рух матеріалів.

У цьому процесі логістичні та експедиторські компанії працюють разом, щоб транспортувати товари і матеріали, куди б вони не потрібні були, за певний час. Весь процес є неспокійним і включає в себе переміщення товарів, будь то навантаження, розвантаження і транспортування, при цьому зберігаючи товарний запас і відстежуючи його.
Цей тип управління несе відповідальність за перевірку продуктів прямо від руху від виробничого складу до кінцевого продає магазину, який продасть товар покупцю.
3. Виробнича логістика та управління.
Створення продукту і об’єднання всього, щоб створити один продукт, потрапляє під управління продуктом. Поставки повинні бути скоординовані і виготовлені в процесі виробництва, а матеріали повинні бути підготовлені в потрібний час для правильного складання.
4. Зворотня логістика та повернення товару.
Це зворотний процес, коли матеріали повертаються від клієнтів або від виробництва. Наприклад, весь надлишковий матеріал на будівельному майданчику буде утилізовано і повернений на склад для запобігання втрат.

Це може також включати повернення невикористаних або небажаних товарів від покупців.

Управління поставками

Розподільна мережа управління логістикою:

  • Переробна промисловість, яка виробляє продукт. Заводи, які виробляють продукт, є першими у всій мережі. Вони виготовляють продукт і відправляють його на наступний рівень.
  • Склади.
  • Розподільні центри.
  • Транспортування. Транспортування передбачає перевезення вантажів у великих контейнерах і причепах у потрібне місце.
  • Роздрібні магазини.
(Visited 465 times, 1 visits today)