Шпалери для стін

         

Флізелін, вініл, папір, натуральні волокна – всі вони мають прекрасні експлуатаційні властивості: стійкі до механічних впливів, стирання та ультрафіолетових променів.

Шпалери для стін

Шпалери для стін

Флізелінові вінілові шпалери

Нетканий матеріал – це пульпа з целюлозного та текстильного волокна, пов’язаних сполучною. Тканина армована акрилом, непрозорість надають пігментів. Спеціальні домішки забезпечують міцність та адекватне вбирання.

Флізелінові шпалери легко клеїти навіть не маючи досвіду. Достатньо обклеїти стіну відповідним клеєм для флізелінових шпалер та приклеїти шпалери. Флізелін не вбирає клей, не дає усадки при висиханні, тому його розміри не змінюються. Він підходить для приклеювання у нових будинках, де є ймовірність появи тріщин у стінах. Флізелін не порветься за невеликих тріщин на стінах. Флізелінові вінілові шпалери можна клеїти у будь-якій кімнаті, навіть на кухні або у ванній. Вони добре очищаються.

Вінілові шпалери на паперовій основі

Відмінно підходять для будь-якого житлового чи громадського приміщення. За ними легко доглядати – вони добре чистяться. Вінілові шпалери стійкі до механічних дій. Випускаються в різних візерунках і стилях.

Паперові шпалери

Незважаючи на всі технологічні та матеріальні тонкощі, є виробники, лояльні до паперу. Особливо цінуються скандинавські паперові шпалери. Основа шпалер відбілюється без використання будь-яких хлорсодержащих речовин. Усі барвники нетоксичні. Ці шпалери є екологічно чистими, оскільки в них не використовуються дезінфікуючі засоби, ПВХ. Це особливо важливо у дитячих кімнатах.

Текстильні шпалери

Вони витікають розкіш, затишок та вишуканість. Ці покриття не здивують яскравістю фарб та несподіванкою візерунків. Це просто витончена старовинна класика. Іноді їх трохи модернізують. Шовк, бавовна, віскоза, льон. Натуральні волокна поєднуються з синтетичними. Все це на флізеліновій основі. Кожна кімната, обклеєна таким настінним покриттям, виглядатиме розкішно і водночас витончено. Ці покриття підходять і більш активних приміщень – готелів, ресторанів, магазинів, оскільки вони спеціально просочені. Це полегшує очищення будь-якого забруднення.

Важливо знати, що натуральне покриття для стін (бавовна, шовк, льон) відрізнятиметься своїм відтінком від представлених у каталозі прикладів. Це дуже важливо, щоб показати унікальність та декоративність натуральних виробів. Крім того, приклеюючи одну смугу настінного покриття поряд з іншою, зовсім не обов’язково їх комбінувати. Це теж одна з особливостей натуральних покриттів.

Шпалери під фарбування

Ті, хто поки що приймає тільки фарбовані стіни, можуть обклеїти приміщення шпалерами під фарбування. Таким чином, ваші стіни будуть не тільки бажаного кольору, а й вибраної ніжної текстури. Такі шпалери створені на основі флізелінового вінілу. Вони перевершують шпалери зі скловолокна тим, що якщо ви хочете змінити декор стін, достатньо відірвати шпалери. Зняти склотканинні шпалери дуже складно.

Фотошпалери

Настінний декор, який не можна назвати шпалерами. Це дуже виразний акцент житлового простору. Надає настрою всьому приміщенню, інтер’єру.

Облицювання стін натуральним волокном

Покриття для стін виготовлене китайськими майстрами з різних рослинних волокон. Рослини збирають і миють вручну, сушать та відбілюють на сонці. Покриття роблять на старовинному верстаті, але раніше волокно в’яжуть вручну. Залежно від волокна хороший майстер виготовляє до 75 см покриття на годину. Коли плетіння закінчено, тканина приклеюється до паперової основи. Потім покриття готується до фарбування. Пензлем наносите фарбу. Зрештою, перевіряється якість покриття.

(Visited 158 times, 1 visits today)