Скільки часу займає будівництво будинку?

         

Час будівництва будинку залежить від багатьох факторів. Родині потрібно багато тижнів, щоб переїхати в будинок своєї мрії, і знадобляться тижні, щоб лопата вперше торкнулася землі. Час, необхідний для виконання різних робіт, часто не залежить ні від будівельної компанії, ні від власника майбутнього будинку. Пакет перешкод починається з несприятливих погодних умов і закінчується можливими перебоями в доставці матеріалів. Щоб мати уявлення про час очікування переїзду в ваш власний будинок, можна використовувати наступні дати.

Скільки часу займає будівництво будинку

Планування будівництва – від 4 до 6 тижнів

Від ідеї до проекту ще далеко. Незважаючи на те, що існують плани будівництва більшості готових будинків, потрібно багато часу, щоб внести корективи в проект відповідно до конкретних вимог замовника. Початок будівництва будинку на одну сім’ю може бути відкладено на кілька тижнів. Потім етап планування, як і в разі індивідуального проектування будинку, триває до декількох тижнів або місяців. Не варто забувати про години, проведені за переглядом зразкових будинків в будівельному полі або хоча б в каталогах.

Отримання дозволу на будівництво – від 1,5 до 12 тижнів

Перед початком будівництва необхідно отримати відповідні дозволи та рішення в місцевих установах. Вони можуть бути готові протягом 14 днів, але декому доведеться чекати набагато довше. Різні зміни та виправлення, що вимагають схвалення відповідними органами, займають ще наступні тижні.

Підвал або фундамент – від 2 до 5 тижнів

Будівництво фундаменту і підвального приміщення займає стільки ж часу, як для готового будинку, так і для індивідуального дизайну. Потрібні тести і вимірювання грунту, які в цілому можуть зайняти більше місяця. Якщо хтось хоче скоротити цей період, він може вибрати фундаментну плиту. Створення такого займе близько двох тижнів, після чого ви можете перейти до наступного етапу.

Будівництво корпусу будинку- від 3 до 4 тижнів

Найбільша різниця в часі між будівництвом будинку з готових і традиційних елементів видна в фазі оболонки. Хоча готові модулі можна зібрати за два-три дні, цегляна кладка стін по цеглинці займає від чотирьох до п’яти тижнів.

Роботи всередині будівлі – від 8 до 12 тижнів

Для успішного завершення будівництва всередині будівлі не вистачає роботи, яка в обох типах методів будівництва мало чим відрізняється. Якщо хтось не намагається виконати більшу частину роботи на цьому етапі самостійно, а залучає тільки професійну компанію, він повинен взяти до уваги ще два або три місяці очікування введення. Виконання штукатурних робіт, покриття для підлоги або інсталяцій своїми силами і силами друзів може значно продовжити цей період. Якщо Ви обираєте підлогове покриття для свого будинку, то рекомендуємо звернути свою увагу на паркет. “Паркет Киев” пропонує великий вибір паркету по хорошим цінам. Купити паркет в данному інтернет-магазині можна з доставкою по Києву і всій Україні.

Планування будівництва

Внесок особистої роботи як потенційне джерело втрати часу на будівельному майданчику

Є, звичайно, багато факторів, які продовжують завершальну фазу вашого будинку. Якщо хтось замовляє дослідну бригаду для будівництва під ключ, він може розраховувати на плани підрядника і приблизно оцінити дату переїзду в будинок своєї мрії. В іншому випадку сім’я повинна сама дотримуватися всі терміни.
Досвід вчить, що кожна конструкція пожирає багато часу сама по собі. Не кажіть про те, що деяка робота, наприклад, установка, повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями. Коли ви працюєте самостійно на будівельному майданчику, у вас є помічники, а іноді їх не вистачає; він сам захворіє або виникнуть технічні труднощі.

Контрактне будівництво, безсумнівно, дорожче (загальна частка робочої сили у витратах на будівництво становить близько 20-30%), але зазвичай це швидше, і, як сказав Франклін, час – гроші. Деяка економія коштів при збереженні темпів будівництва може бути досягнута тільки в тому випадку, якщо ваші навички та здібності будуть оцінені реалістично. В іншому випадку ви можете жити на постійній будівництві роками.

Про що варто пам’ятати в процесі будівництва будинку?

Можна коротко заявити: при будівництві будинку під ключ потрібно враховувати час будівництва не менше семи-восьми місяців. З урахуванням терміну отримання дозволів і певних перешкод. Будь-яка будівельний майданчик стикається з непередбаченими перешкодами, і терпіння це особливість, яку повинен мати кожен будівельник. Однак, коли ваші власні чотири стіни вже побудовані, настає спокій і релакс, і очікування і терпіння більш ніж окупаються.

(Visited 541 times, 1 visits today)