Створення дизайну спальні

         

Спальня – це мабуть те місце в будинку де Ви проводите більшість часу. З одного боку вона не афішується перед гостями, розташовується в дальній частині будинку або квартири, тому здається, що немає необхідності приділяти особливу увагу її дизайну. Але з іншого боку, саме там Ви відпочиваєте і розслабляєтеся після роботи і складного дня. Так що як на дизайн спальні в більшій мірі впливає на Ваш настрій і здатність відпочити і відновити сили для нового дня.

Дизайн спальні в значній ролі залежить від освітлення. Джерело світла в даному випадку не повинен бути надто яскравим і різким. Світло повинен бути спокійним і розсіяним, що сприяє розслабленню. З точки зору дизайну можна використовувати і підвісну люстру, і вбудовані в підвісну стелю з гіпсокартону світильники. Але головне це звичайно, невеликий нижній світло. У будь-якій спальні повинен бути обов’язково або витончений настінний світильник з шнурочком, або бра, або торшер біля ліжка. На дизайн спальні і загальне враження від інтер’єру такі невеликі джерела нічного світла оригінальної форми надають дуже помітний вплив. Головне, щоб світло створюваний подібним каганцем, створював в спальні атмосферу комфорту і затишку.

Створення дизайну спальні

Один із значних компонентів впливають на дизайн спальні – колір в якому оформлені її інтер’єр, включаючи стіни, стелю та штори. Підбираючи колірну гаму для спальні покладайтеся на свої власні відчуття. Щоб не радили друзі і знайомі але вибирати звичайно Вам. Якщо не можете визначитися відразу. Походіть по меблевих салонах, погортайте журнали, подивіться фото дизайну спальні.
Вибираючи колір спальні для дітей пам’ятайте, що світлі рожеві тони більше підійдуть для спальні дівчинки. Для хлопчика більше підходять сині або блакитні морські колірні рішення.

Часто буває так, що в квартирі спальня не є кімнатою призначеної виключно для спокійного сну і релаксації. В цьому випадку до дизайну спальні треба підходити набагато відповідальніше. У кімнаті необхідно буде виділити зону призначену для відпочинку та візуально відокремити її від решти приміщення. Найбільш поширений випадок поєднання спальні з гардеробом. Як вважає квартирне питання дизайн спальні в цьому випадку краще доповнити шафою-купе.

Розсувні двері в цьому випадку допоможуть заощадити місце. Якщо у Вас однокімнатна квартира і необхідно поєднання з вітальні то одним з варіантів дизайну спальні може бути установка підйомної ліжка. Вдень вона забирається у вбудований шафа, звільняючи корисне місце, а ввечері розкладається назад. Таким чином, спальня перетворюється в універсальне приміщення.

У квартирах – студіях дизайн спальні безпосередньо випливає із загального дизайну квартири. У цьому випадку можливе використання в інтер’єрі різних перегородок.
Оригінально буде виглядати спальня влаштована на мансарді, прямо під дахом. Є в цьому щось романтичне, погодьтеся.

Не мале значення на дизайн спальні надає стелю. Іноді просто необхідно вирубати різні дефекти поверхні. На сьогодні існує досить багато оригінальних сучасних підходів до вирішення цього питання. Добре виглядатимуть в кімнаті натяжні стелі у вигляді зоряного неба. Підвісні стелі з гіпсокартону допоможуть при необхідності зонувати кімнату за рахунок різнорівневого розташування. Якщо Ви не знаєте який дизайн спальні вибрати класичний, японський мінімалізм або розкішний арт-деко зверніться до професійним дизайнером, вони допоможуть Вам з вибором і порекомендують які оздоблювальні матеріали краще використовувати для оформлення інтер’єру.

(Visited 459 times, 1 visits today)