Як створити стильний монохромний інтер’єр

         

У дизайні інтер’єру є кілька ходів, які могли б зробити будь-яку кімнату стильною. Одним з таких успішних методів є монохромний інтер’єр.

Що означає монохромний?

В такому дизайні є декілька переваг. Зробити ставку на монохромне оформлення означає вибрати один основний тон, на тлі якого будуть всі інші акценти, це дозволить досягти гармонії в просторі. Також монохромний інтер’єр надає чистоти і вишуканості приміщенню.

Класичні контури в цій квартирі нагадують справжню скандинавську архітектуру. Це, ймовірно, так, завдяки їх вибору монохромного інтер’єру. Поєднання кольору, текстури і форми – головна чарівність цього будинку. Зручність і затишок випливає з будь-якого куточка приміщення.

Так виглядає монохромний інтер'єр

Так виглядає монохромний інтер’єр

Кольори

Для фону в цьому інтер’єрі автор використав білосніжний. Класичний прийом, при якому вибір іншого кольору буде виглядати  свіжо і гармонійно. Для акцентного кольору дизайнер вибрав всі відтінки сірого – від світлого, темно сірого і аж до чорного.

Квартира ділиться на три частини, кожна з яких виконана в монохромному дизайні. Простота у виборі кольорів є основним фактором, який нагадує скандинавський стиль. Білі стіни, з білими вікнами і стелями в поєднанні з великою шафою, диваном, картинами, світильниками, шторами і підлоговим покриттям в різноманітних відтінках сірого і чорного.

Білий і темно сірий колір в монохромному інтер'єрі

Білий і темно сірий колір в монохромному інтер’єрі

Оформлення

Нестандартні форми, використовувані в обробці є символом модернізму і привертають нашу увагу з першого погляду. Світильники з прекрасними нестандартними конструкціями, що нагадують складні піраміди.

Гарне рішення для зберігання необхідних речей на кухні – чорна шафа. Стіни являють собою свого роду чорну дошку, на якій крейдою нанесені написи і зображення. Це водночас оригінальне рішення з функціональним призначенням.

Ніжна ваза з білими тюльпанами на обідньому столі, маленькі підставки, проста конструкція робочого столу, маленькі красиві чорно-білі подушки як акцент на дивані – кожен з цих елементів вносить свій внесок у спільне бачення квартири.

Оформлення монохромного інтер'єру

Оформлення монохромного інтер’єру

Висновок!

Якщо ви все ще сумніваєтеся, який дизайн вибрати для свого інтер’єру, обдумаєте можливість зробити стильний монохромний інтер’єр.

Хіба це не чарівний інтер’єр?

(Visited 685 times, 1 visits today)