Сувенірна продукція – кружка з логотипом

         

На сьогоднішній день гурток є одним із популярних варіантів сувенірної продукції. Область їх застосування досить велика, незалежно від віку, статі чи соціального статусу.

Це зручна та практична річ, яка завжди знадобиться у побуті. Усі ми щодня вдома і на роботі користуємось чашками. Важко уявити обідню перерву без цього атрибуту. Тому кухоль або термочашка із зображенням фірмового логотипу вважається не лише потрібним подарунком, а й зручним рекламоносієм.

Багато компаній використовують цей предмет як презент для співробітників або клієнтів. Таку сувенірну чашку часто можна побачити на столі майже в кожного працівника офісу. Вона може бути будь-якого кольору, дизайну та обсягу, на ній може бути розміщений фірмовий логотип, таким чином рекламуючи компанію.

З чого виготовляються кружки

Кружка вважається найбільш оптимальним предметом посуду для розміщення фірмової символіки та інформації про продукцію. Такий спосіб часто застосовують підвищення впізнаваності бренду.
В основному кружки для нанесення логотипу використовуються з матеріалів, що найбільш підходять. Це можуть бути:

  • скло;
  • фарфор;
  • кераміка.
Сувенірні кружки

Сувенірні кружки можуть бути виготовлені з різних матеріалів.

Обсяг кухлів варіюється в залежності від призначення. Вироби для чаювання переважно виготовляються об’ємом від 200-250 мл. Найменші об’ємом 50-100 мл чашечки використовуються для ранкової кави, що бадьорить.
Кухоль з логотипом компанії є універсальним подарунком. Її можна презентувати з будь-якого приводу, наприклад, на Новий рік, семінар чи будь-який інший корпоративний захід. Також інші варіанти подарунків для дітей можна подивитись на сайті babyavenue.com.ua. Подробнее на сайте Baby Avenue

Варіанти нанесення логотипу

Під час друку логотипів, фотографій, написів або інших малюнків на чашки використовуються спеціальні фарби та трафарети. Для перенесення зображення на кухоль використовується кілька способів:

Гравертон

Гравертон, як правило, використовується в процесі виготовлення накладок та шильдиків, пам’ятних сувенірів, офісних табличок, дипломів, фамільних гербів та кухлів. Загалом, скрізь, де виникає потреба у нанесенні зображення на метал.

Деколь

Ця технологія найчастіше використовується. Процес передбачає нанесення зображення фарбами на спеціальний папір, а потім на сам виріб. Закріплюється зображення методом обпалювання при високих температурах.

Тамподрук

Універсальний спосіб, що дозволяє переносити малюнок на будь-який виріб за допомогою спеціального тампона та фарб.

Шовкографія

Спосіб швидкого друку зображення з використанням трафарету.

Всі ці способи дозволяють наносити логотип на гуртки будь-якої форми та кольору, максимально точно передати всі деталі ескізу та надати виробу довговічності. Оскільки чашки найчастіше використовуються для гарячих напоїв вони мають високу термостійкість.

(Visited 168 times, 1 visits today)