Тепла підлога на балконі. Як правильно утеплити балкон

         

Ще кілька років тому багато хто не міг навіть подумати про те, що наш будинок може бути «розумним», що його можна буде зробити абсолютно автоматизованим і він буде виконувати практично будь-які примхи господаря. Але зараз все більше людей починають розуміти, що розумний будинок – це зовсім не розкіш. Такий будинок може не тільки заощадити наші сили, він ще заощадить електроенергію і наші фінанси.

Для багатьох з нас обігрів балкону, або тераси звучить дуже дивно. Так як це місце, яке використовується в основному влітку. Але ж можна зробити так, щоб тут було однаково приємно ранньою весною чи пізньою осінню, або взагалі створити зимовий сад і в морозні дні проводити час в колі зелених рослин і живих квітів.

Сучасні розробки в області опалення будинків дозволяють зробити терасу комфортним місцем і під час непогожих днів. Для цього можна використовувати інфрачервоні плівкові мати, які основне застосування в якості основного компонента сучасної теплої підлоги. На сайті http://otoplenie-doma.net.ua/ компанії “Центр Тепла” можна знайти всі необхідні компоненти для обігріву власної квартири чи будинку. А спеціалісти компанії запропонують вам 2 варіанти  прорахунку електричного опалення інфрачервоними обігрівачами.

Вже давно не секрет, що для того щоб наш будинок став затишним і комфортним, його потрібно обладнати найнеобхіднішими предметами побуту з урахуванням досягнень сучасної техніки. Необхідно хороше освітлення, вентиляція та кондиціонування, сигналізація охорони і система відеоспостереження, протипожежна система і так далі, не рахуючи побутової, аудіо, відеотехніки та інших електроприладів.

Звичайно, у будь-якої людини в певний момент виникнуть труднощі, пов’язані з управлінням такою великою кількістю складної і багатофункціональної техніки. Якраз в такі моменти ми й починаємо замислюватися про застосування «розумних» систем, які можуть самі контролювати роботу приладів, які до них підключені.

Наприклад, система відеоспостереження стане вашим помічником роблячи більш безпечним житло, оскільки за допомогою неї можна бачити картинку як всередині, так і поза домом. Одним з найважливіших компонентів розумного будинку може стати система підігріву підлоги.

Сучасна концепція застосування інфрачервоних обігрівачів насправді значно ширша, ніж зазвичай здається домовласникам. Інфрачервона тепла підлога – це одна з прекрасних можливостей для створення комфортного середовища.

Розумна тепла підлога

Тепла підлога стає все більш затребуваною серед власників особняків, а також і у власників квартир. Така підлога робить житло комфортабельним, які залежать від примхи погоди і різних «сюрпризів» з боку комунальних служб. Такі підлоги можна використовувати як додаткову систему обігріву або застосовувати як основне джерело тепла для будь-якого приміщення.

Управляється тепла підлога термостатом або терморегулятором. Сучасні технології дозволяють теплій підлозі бути не тільки ефективним, але ще і суперекономічний. Контрольований термостатом він не тільки підтримує потрібну температуру в приміщенні відповідно до заданих вами параметрами, він здатний переключатися на потрібний режим (скажімо, денний і нічний) або відключати підігрів під час вашої відсутності і включати його перед вашим приходом.

Ви, напевно, подумаєте, що таке задоволення дорого коштує. Абсолютно ні. Вартість обладнання деяких виробників для невеликої площі можна порівняти з вартістю середнього мобільного телефону. А якщо порахувати економію електроенергії, то ви швидко окупити свої витрати.

Багато сучасних конструкції для обігріву підлоги не перевищують в товщині 3 мм. Це означає, що теплі підлоги практично не займають простір в приміщенні. Варто також зауважити, що монтаж таких конструкцій досить-таки простий.

Розумна тепла підлога не тільки створить комфорт у вашому будинку, а також може захистити вас від різного роду неприємних моментів. Обладнавши таку підлога спеціальними датчиками, ви захистите себе від протікання води і затоплення нижнього поверху або сусідів. Якщо розумна підлога «відчує» на своїй поверхні воду, її датчики пошлють сигнал на клапани перекриття води.

Як бачите «розумний будинок» це вже не фантастика, а реальність, яку з задоволенням можна прийняти для своєї оселі.

Тепла підлога на балконі

Як би ви не утеплювали балкон, підлога в ньому все одно будуть холодніше, ніж в кімнаті. Тому багато хто, кому до душі проводити час на балконі з комфортом, вирішують зробити там підлогу з підігрівом. Переваг безліч. Головне – ви зможете отримати з балкона практично повноцінну кімнату і при цьому спокійно перебувати там навіть взимку. І також підігрів позбавить від підвищеної вологості на балконі. При цьому треба пам’ятати, що для лоджії або балкона може застосовуватися лише електричний підігрів підлоги, однак, і тут варіанти є: кабельна система, інфрачервоні підлоги, а також досить дорога система з використанням далекого інфрачервоного випромінювання.

Якщо присутня цементна стяжка, то зазвичай використовується кабельна система. Спочатку укладається шар теплоізоляційного матеріалу, який закривається фольгою для того, щоб ізолювати кабель від теплоізоляції і, власне, монтується електричний кабель. Найчастіше для теплоізоляції використовуються такі матеріали, як керамзитобетон і мінеральна вата. Укладається кабель у вигляді зигзага, відстані робляться невеликі. Кріпиться він клеєм або монтажною піною. Після цього все це заливається розчином або ж накривається спеціальним покриттям. Це робиться з метою захисту нагрівальних елементів від механічного впливу і для того, щоб тепло розподілялося рівномірно.

У разі якщо немає можливості виконати цементно-піщану стяжку (по будь-якої причини), використовуються інфрачервоні підлоги. Їх перевага в тому, що вони можуть працювати з практично будь-якими видами підлогового покриття.

Важливий фактор – гарантії. На тепла підлога найчастіше дають 5 років гарантії, однак, як показує досвід, ця система прослужить вам набагато довше.

Установка теплої підлоги варто хоч і набагато більше, ніж просте використання опалювальних приладів, але якщо ви хочете, щоб на балконі в будь-яку погоду і пору року була комфортна атмосфера, тепла підлога – це ідеальне рішення.

(Visited 569 times, 1 visits today)