Тепловий насос типу «повітря-вода» для внутрішньої установки

         

Тепловий насос типу «повітря-вода» для внутрішньої установки всмоктує зовнішнє повітря через решітки на фасаді. Він позбавляє її енергії і видуває застояне повітря назовні через інший отвір в стіні. Крім звукоізоляції, при установці, особливо важливі правильні розміри і розташування повітроводів.

Принцип роботи та проектування

Його робота заснована на тому ж принципі теплової установки: він витягає енергію з навколишнього повітря, з якої він випаровує спеціальне середовище. Потім цей холодоагент проходить через компресор, який збільшує температуру з відповідним тиском. Компонент зазвичай працює з електрикою і споживає більше, коли температура подачі нагрівача висока, а температура повітря низька. Якщо холодоагент вивільняє поглинену енергію, тиск і температура падають. Середовище стає рідкою, і цикл починається знову. Тепловий насос може зменшити тільки тепловтрати від з’єднувальних ліній до дому.

Приміщення для установки

Через велику вагу і обсягу обігрівач найкраще розміщувати на першому поверсі або в підвальному приміщенні. Якщо стелі стійкі, то це тільки плюс. Надземне монтажне приміщення, в якому повітроводи можуть бути виведені назовні на короткі відстані, є перевагою. Якщо в приміщенні для установки дві зовнішні стіни мають різну орієнтацію, це також запобігає ризику короткого замикання. Може всмоктувати вже охолоджене повітря і знову видувати. Оскільки під час опалення також утворюється конденсат, в приміщенні, в якому виконується установка, також повинен бути відведення стічної води.

Тепловий насос

Тепловий насос

Звукоізольований монтаж на стійкому фундаменті

Апарати для внутрішньої установки видають шуми, які не можуть передаватися в будівлю. Таким чином, вони не тільки стабільні, але і не мають звукову розв’язку. Цього можна досягти, в тому числі, за допомогою спеціальних ніжок машини на стійкій і рівній поверхні. З’єднання з прямого та зворотного магістраллю, також можуть бути виконані за допомогою гнучких шлангів. Щоб мінімізувати шумове забруднення в житловій зоні, можна також використовувати спеціальні звуконепроникні двері.

Розмір і розташування повітроводів

Розмір повітропроводів і решіток зазвичай залежить від його продуктивності. Оскільки чим він вищий, тим більше повітря проходить через пристрій під час роботи. З одного боку, конструкція дозволяє уникнути непотрібних втрат тиску. З іншого боку, швидкості потоку слід вибирати так, щоб створюваний шум залишався в певних межах. Якщо мова йде про пристрій решіток, то установка в кутку будинку особливо вигідна. Якщо це неможливо, електричні розетки слід розміщувати якомога далі один від одного для захисту від теплових коротких замикань. Щоб виключити шум в житловій зоні, не можна ставити грати безпосередньо поруч, над або під вікнами.

Різні типи

Як правило, існує два типи:

  1. Тепловий – для системи опалення.
  2. Тепловий – для води для побутового споживання.

У той час як перший передає енергію в систему опалення і питну воду, другий для побутової води подає тільки питну воду для ополіскування, прання або теплим душем. Він має меншу потужність, простий в збірці і зазвичай оснащений баком для гарячої води.
“Повітря-вода” для внутрішньої установки відбирає тепло для опалення та гарячу воду з навколишнього повітря. Для цього він через канали з’єднується з двома сітками в зовнішній стіні. Хоча приміщення для установки повинні бути стійкими і надземними, високий рівень комфорту в першу чергу залежить від звукоізольованій збірки.

(Visited 372 times, 1 visits today)