ТОП 7 помилок при ремонті квартири

         

Щоб ремонт квартири не перетворився на стихійне лихо, важливо мати чітке уявлення про те, що і як планується робити. На жаль, більшість людей починає роботи спонтанно, намагаючись вирішити важливі питання в міру просування. Помилки обходяться занадто дорого. Їх не тільки доведеться переробляти, а й додатково оплачувати.

До того є ймовірність, що усунення маленьких, на перший погляд, недоліків перетвориться в повномасштабну переробку. Щоб цього уникнути, доведеться вивчити грубі і часті помилки, щоб їх уникнути в майбутньому. Розглянемо головні помилки.

Починати роботу без проекту

Мало хто, приступаючи до робіт, попередньо розробляє і прораховує детальний план. Але планування є основним моментом в будівництві і ремонті. Воно дозволяє адекватно оцінити поточну ситуацію, продумати детально підсумковий варіант, розподілити роботи по етапах, скласти список матеріалів. Також наявність плану дозволить грамотно розпорядитися часом і засобами.

ASKO – спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних та фронтонних звисів та стель можна купити на сайті https://akm.kiev.ua/soffit/asko/

Інтер'єр квартир

Проект дозволить зробити саме той інтер’єр який потрібен

Звичайно, краще звернутися за дизайн-проектом до професіонала. Йому відомо безліч нюансів, про які звичайні люди навіть не замислюються. Також професіонал напрацьовує багатий досвід і зв’язки, які допомагають знайти вигідні варіанти. Але навіть самостійно складений план вже дозволить уникнути помилок і недоліків.

Неправильне планування бюджету

Тут варто бути з собою чесним і відвертим. Не потрібно йти на поводу у бажання заощадити. Для початку доведеться розрахувати вартість матеріалів і робіт, а потім вже вишукувати можливості залучити менше коштів, ніж планується.

Краще починати ремонт, заздалегідь підготувавши повну суму. Або ж скласти план відповідно до графіка надходження коштів. Не варто забувати про статтю непередбачених витрат. Ціни на матеріали змінюються щодня або ж будуть потрібні доопрацювання і виправлення. Бюджет повинен також враховувати і подібні неприємності.

Зайве прагнення заощадити на якості

Так, в якихось випадках можна навіть знайти альтернативу, яка буде вигідною, але довговічною. Але не варто захоплюватися цим. Часто люди намагаються заощадити на чорновий обробці, так як вона не видна. Але не варто забувати, що роботи по чорновий обробці лежать в основі правильного ремонту.

Порушення послідовності робіт

Кожен етап повинен виконуватися коректно. Недотримання послідовності призводить до появи помилок і недоробок. Так монтаж електричних мереж, розеток і вимикачів, проводиться ще на стадії чорнової обробки, як і підключення інтернету і телебачення. Щоб після мешканцям не доводилося користуватися подовжувачами або ж споглядати по квартирі шнури і кабелі.

Виконання робіт непрофесіоналами

Чим масштабніший фронт робіт, тим більша необхідність звернення до професіоналів. Навіть при виборі ремонтної бригади доведеться проявити обережність і уважність. Добре, якщо є шанс ознайомитися з прикладами робіт, побувати на об’єкті, де робиться ремонт квартир. Також вкрай важливо укладати договір, в якому прописуються аспекти роботи, терміни та вимоги.

Інтер'єр квартири в сірих тонах

Тільки професіонали зроблять потрібний ремонт якісно

Завищені очікування

Не варто обманюватися пропозицією виконати ремонт підозріло швидко і за низькими цінами. Такі оголошення повинні насторожувати. Потрібно ретельно і об’єктивно оцінювати ситуацію.

Внесення повної передоплати

Більшість професійних бригад бере передоплату, в яку входить вартість матеріалів. Інше вже оплачується після завершення проекту або ж кожного етапу.

Висновок по темі

До ремонту квартири варто підходити серйозно і продумано. Навіть якщо планується виконувати роботу своїми силами, прагнення дотримуватися рекомендацій, вже дозволить уникнути помилок або звести їх до мінімуму. Варто розглянути варіант хоча б консультації з фахівцями, щоб уникнути труднощів. Успіхів!

(Visited 320 times, 1 visits today)