Водонагрівачі без бака: плюси і мінуси

         

Гаряча вода – одна з тих речей, наявність якої, ми просто приймаємо як належне. Ви включаєте душ який буде гарячим, без нагрівання води. І тоді ви поняття не маєте, що робити. Ви телефонуєте водопровідникові, чекаючи незначного ремонту, але раптом дізнаєтеся, що прийшов час для нового нагрівача гарячої води.
Ви можете вибрати стандартний тип підігрівача, але перед тим, розгляньте покупку одного з нових підігрівачів води без бака (також відомих як миттєвого підігрівача для води). Перш ніж поспішати, щоб зробити покупку, проконсультуйтеся з вашим водопровідником про ваших конкретних завданнях, щоб визначити, наскільки нагрівач без бака краще для вас. Також для тих затіяв ремонт дома може знадобитись спальня. Купити спальні з безплатною доставкой можна за посиланням  https://lux-mebli.net/g2249818-spalnya

Водонагрівач без бака

Водонагрівач без бака

 

Плюси:

Економія енергії

Звичайний підігрівач з баком для зберігання безперервно гріє воду (24 години на добу, 7 днів на тиждень) для підтримки певної температури, водонагрівач без бака в свою чергу нагріє воду (без зберігання) в необхідний момент, таким чином приводячи до істотної економії енергії.

Постійна подача гарячої води

Такі водонагрівачі води мають електричний механізм газового нагріву, що активується подачею води, яка забезпечує безперервний потік.

Економія на експлуатації

Через їх підвищеної ефективності, електричні водонагрівачі без резервуара зазвичай коштують від 10% до 20% менше аналогів.
З огляду на те що гаряча вода не накопичується, водонагрівачі без бака менше накопичують мінералів у воді, ніж аналогічні. Таким чином, вони менше схильні до корозії. В результаті “очікувана тривалість життя” моделі, становить приблизно 20 років, на відміну від “очікуваної тривалості життя” від 10 до 15 років для іншої моделі.

Компактність

Такі водонагрівачі більш компактні, так як їм не потрібен резервуар для зберігання нагрітої води.

Мінуси:

Швидкість потоку обмежена

Модель водонагрівача без бака може забезпечувати необмежену гарячу воду, поки воно не перевищить свій максимальний витрата. При максимальній витраті потоку на бажаної температурі, будучи обмеженим ємністю підігрівача. Моделі газових проточних водонагрівачів без бака, типово мають набагато більший об’єм, ніж електричні нагрівачі води. Незалежно, чи працює вона на газу або на електриці, кількість води, що нагрівається може бути недостатньо для всіх потреб сім’ї.

Ціна

Газобалонні і електричні проточні водонагрівачі коштують набагато дорожче, ніж їх аналоги в резервуарах (за винятком випадків, коли вони порівнюються з високоефективними системами з резервуарами). Для електричних водонагрівачів без бака може знадобитися додаткова проводка, кілька електричних ланцюгів і / або нагрівальний кабель, а для моделей без бака, що працюють на газі може знадобитися модернізація газових труб і установка нової системи вентиляції. При розгляді питання про покупки проточного агрегату, необхідно проконсультуватися з ліцензованим сантехніком, щоб визначити обсяг необхідних робіт.

(Visited 591 times, 1 visits today)