На що звернути увагу при покупці евакуатора для надання послуг

         

Евакуатор найчастіше використовується для перевезення легкових автомобілів, хоча є такі, що пристосовані для перевезення квадроциклів або мотоциклів. Їх найпоширенішим завданням є буксирування зламаних автомобілів, тому більшість тягачі знаходяться в обладнанні допомоги на дорозі.

Типи тягачів

Говорячи про тягачі, треба враховувати, що в основному їх два типи. Одним із них є колісний транспортний засіб, якимось чином прикріплений до автомобіля, звичайно, з відповідною конструкцією – такий специфічний причіп є найбільш практичним рішенням якщо Ви хочете надавати послуги евакуатора. Другий тип евакуатора є автономним автотранспортним засобом, який рухається по дорозі без необхідності залучення додаткових автомобілів.

Тягачі також поділяються на одно- та двоповерхові. У найбільш поширеному використанні як серед окремих користувачів, так і серед працівників з надання допомоги на дорозі є одноповерхові тягачі. Ті, хто має два поверхи, охоче використовуються автомобільними компаніями для транспортування автомобілів, свіжих з виробничої лінії до дилерських центрів.

Евакуатор

Евакуатор

Додатковим обладнанням може бути лебідка, необхідна, якщо евакуатор буде використовуватися для допомоги на дорозі. Якщо евакуатор використовуватиметься для перевезення нових автомобілів, таке доповнення більше не потрібне.

Ще одним видом евакуатора є гідравлічна вантажна платформа, оснащена стрілами і телескопічним краном, що найчастіше зустрічається в дорожньо-рятувальній службі, оскільки вона підходить для перевезення як легкових автомобілів, так і фургонів.

Як випливає з вищесказаного, який тип евакуатора ми вирішимо, залежатиме від конкретних завдань, для яких ми маємо намір його виділити.

Хто може керувати евакуатором?

Як дізнаємося, чи можемо ми прикріпити евакуатор? Тут питання досить складне, адже чи все буде відповідно до регламенту, залежить від ваги автомобілів, які ми перевозитимемо на цьому евакуаторі. Припускаючи, що у нас є стандартне посвідчення водія категорії В, ми маємо право керувати комбінацією транспортних засобів, загальна вага яких не буде перевищувати трьох з половиною тонн.

Якщо автомобіль разом з причепом і транспортним засобом, який ми буксируємо на ньому, важить більше, то для того, щоб мати можливість керувати ним, ми повинні отримати посвідчення водія категорії B96 або B + E. Слід також пам’ятати, що автомобіль, який ми буксируємо , не може бути важчим за буксирований.

Яким технічним вимогам має відповідати евакуатор?

Почнемо з того, що найголовніше, що нас цікавить, чи має напівпричіп необхідні функції безпеки. Ідея полягає в тому, щоб зробити автомобіль, що перевозиться, безпечним. Відомо, що під час транспортування вантаж зазнає ударів та навіть механічних пошкоджень, тому в наших інтересах максимально мінімізувати цю загрозу. Особливо важливо закріпити колеса транспортного засобу, що перевозиться. Евакуатор повинен забезпечити, щоб вони були закріплені таким чином, щоб вони були ефективно знерухомлені.

Зверніть увагу на якість виготовлення

Якщо евакуатор повинен добре виконувати свої завдання, це має бути зроблено якнайкраще. Але як відрізнити добрий евакуатор від поганого? Добре має бути виготовлено із високоміцної сталі. Використання цього матеріалу зробить евакуатор здатним добре служити нам довгі роки, навіть якщо він змушений витримувати значні навантаження та складні умови протягом цього часу.

Найважливішим елементом конструкції евакуатора, безперечно, є сталева рама. Тому особливо важливо, щоб він був належним чином захищений від корозії. Найчастіше це робиться за допомогою металургійного цинку. Важливою річчю, яку не можна недооцінювати, є загальна міцність конструкції – тут провідну роль відіграє якість болтових з’єднань і зварних швів.

Ще одна надзвичайно важлива річ – ефективна система ходу та гальмування. Що стосується поверхні, то таке наповнення може бути виготовлене з листового металу або спеціальних щаблів. Звичайно, під’їзні шляхи також мають бути суцільними, без чого не вдасться в’їхати до неї з транспортним засобом з великими габаритами і, отже, ще й великою вагою. Хороший евакуатор дозволяє буксирувати не лише легкові автомобілі та мотоцикли, а й навіть вантажівки чи автобуси.

Якщо ми вирішуємося на евакуатор у вигляді причепа, то також необхідно пам’ятати, що найкраще, щоб він був адаптований до нашого автомобіля з точки зору електричних з’єднань, хоча це не питання важливості, адже якщо виявиться, що це інші види підключення, завжди можна купити потрібний адаптер та після плутанини.

(Visited 172 times, 1 visits today)