Як підготувати кондиціонер до сезону

         

Очищення кондиціонера – обов’язкова щорічна процедура. Правильний догляд за кондиціонером гарантує, що він прослужить нам довго і не вплине на нас негативного впливу, адже грибок, що розвивається на внутрішніх поверхнях кондиціонера, може жахливо позначитися на нашому здоров’ї.

Дезінфекція – ключ до успіху

Ми повинні чистити кондиціонер у машині за можливості – один раз на рік, і найкращий момент для чищення – весна. Вісімдесят відсотків машин після зими потребують дезінфекції та чищення кондиціонера. Робота кондиціонера та підвищена вологість повітря восени та взимку жахливо позначаються на стані пристрою. Волога, що осідає всередині, створює ідеальні умови для зростання бактерій, а у поєднанні з теплом створює ідеальний клімат для життя мікроорганізмів. Неприємний запах цвілі в автомобілі – ознака того, що в автомобілі вже оселилися та почали розвиватися бактерії та грибки. Завдання водія – вловити ідеальний момент і з початком весни перейти до спеціалізованого чищення автомобільного кондиціонера. Ви повинні пам’ятати, що деякі бактерії можуть бути дійсно небезпечними для вашого здоров’я.

Дезінфекція кондиціонера

Дезінфекція кондиціонера

Заміна фільтра

З настанням весни обов’язково потрібно зробити дезінфекцію кондиціонера в машині. Незалежно від того, який спосіб ви оберете, не забудьте замінити повітряний фільтр салону. Як випливає з назви, цей елемент використовується для очищення повітря, що надходить до нашої машини зовні. Забруднення уловлюється послідовними шарами фільтра. Перший з них відповідає за захист від пилу та бруду, другий – від бактерій та дрібного пилу. Без хорошого фільтра навіть найчистіший кондиціонер не працюватиме належним чином. Якщо Вам потрібно купить редуктор NMRV ми рекомендуємо компанію УкрПромМотор.

Три методи очищення кондиціонера

Є три способи: ультразвуковий, озонування та пінна дезінфекція. Фахівці рекомендують по можливості використовувати перші два методи, оскільки третій найменш ефективний. Для дезінфекції автомобільного кондиціонера ультразвуковим методом використовують спеціальний препарат. Поміщений у вентиляційні канали, він циркулює у системі та підтримує всі її елементи в ідеальному стані. Однак більш популярним методом є обробка озоном, яка є глибоким очищенням з використанням ультрафіолетових променів і променів високої напруги, які разом утворюють озон. При попаданні у вентиляцію він ефективно знищує усі бактерії. Видалення бруду відбувається без використання будь-яких хімікатів, завдяки чому ми уникаємо неприємного різкого запаху. За кілька секунд озон стає киснем без запаху.

Прибирання лише у фахівця

Очищення кондиціонера в автомобілі – єдиний спосіб зберегти в автомобілі здорове та свіже повітря. Щорічно ми повинні інвестувати у надійну процедуру, яку проводять експерти з досвідом та знаннями. Наш обов’язок – позбутися бактерій та грибків. Однак необхідно пам’ятати, що в літній період, перед тим, як сісти в машину, перед дальньою подорожжю слід широко відчинити двері та провітрити машину. Оптимальна температура в салоні автомобіля повинна бути близько 20 C, але якщо на вулиці жарко, температура всередині салону автомобіля також може бути трохи вищою.

(Visited 156 times, 1 visits today)