Як підготуватись до ремонту

         

Не важливо, чи належить робити ремонт в квартирі, будинку або офісі, в новій будівлі або в старому, чи буде він косметичним або капітальним, проводитися власними силами або із залученням бригади, необхідно приділити час підготовчого етапу. Це дозволить уникнути помилок, а також допоможе підготуватися до виникнення незапланованих проблем і їх вирішення.

Підійти уважно до підготовчого етапу слід перш за все тим, хто збирається робити ремонт у власному будинку. Це дозволить не тільки врахувати всі особливості перед початком робіт, а й дати чіткі вказівки бригаді будівельників, якщо планується їх залучати.

Насамперед рекомендується дізнатися всі телефони, адреси та інші контакти екстрених служб, перевірити їх актуальність і скласти список, який закріпити на видному місці. При підготовці до ремонту також варто подбати про підходящий одяг. Купити одяг з друком номеру і прізвищем можно на сайті https://futbolok.net.ua/pechat-fleks-plenkami/

Підготовка до ремонту

Підготовка до ремонту

Ніхто не застрахований від того, що раптово знадобитися допомога газової служби, електриків або сантехніків. Щоб не втрачати час в критичний момент, слід підготуватися до подібних ситуацій заздалегідь. Необхідно зі списком ознайомити і найманих робітників, також обумовити з ними всі можливі ситуації і варіанти дій.
Заодно слід дізнатися графік планового відключення води, опалення, електроенергії.

Налагодити контакт з сусідами

Сьогодні законодавство все сильніше обмежує час проведення шумних ремонтних робіт і сусіди по будинку дуже ревно можуть стежити за дотриманням графіка. Щоб уникнути конфліктів і напружених взаємин з людьми, краще зустрітися з ними, попередити про проведення ремонту, дізнатися, чи немає вдома маленьких дітей, хворих на туберкульоз, графік, коли вони відпочивають. Завжди краще домовитися, в більшості випадків сусіди підуть на поступки, що значно полегшить роботу. Також варто обумовити правила поведінки з робочими бригади, щоб вони не заважали іншим мешканцям будинку.
Також необхідно організувати своєчасний вивіз будівельного сміття, по можливості не користуватися загальними баками для побутових відходів.

Отримати всі дозволи на перепланування, якщо вона планується

Наглядові органи з кожним роком сильніше стежать за дотриманням всіх норм і проведенням робіт тільки при наявності дозволу. Краще заздалегідь вирішити всі питання, отримати дозвіл і санкцію.

Перед демонтажем рекомендується ще раз все уважно оглянути

Вирішити, що, як, в який час проводити роботи. Визначити, що буде повторно використовуватися, а що викидатися. Заздалегідь необхідно приготувати мішки для сміття і відразу в них складати відходи, а не збирати їх в квартирі і тим більше на сходовому майданчику.

Вирішити питання з вивезенням сміття, прибиранням загальних приміщень і територій

Якщо не хочеться проблем з сусідами і наглядовими органами, краще зайнятися цими питаннями. Не припустимо залишати після роботи бригади сміття в під’їзді, ліфті, на вулиці. Можна найняти фахівців або ж домовитися з двірником, прибиральницею, що працюють в цьому будинку.

Підготувати приміщення для ремонту

Необхідно в квартирі виділити місце для побутових потреб робітників. У людей має бути місце, де вони можуть переодягнутися, помити руки, відпочити, перекусити. Слід поставити мінімальний набір меблів, побутових приладів: чайник, мікрохвильову піч.
Потрібно виділити і виробниче простір. Тут повинні розташовуватися матеріали, інструменти, сходи, відра. Рекомендується встановити тимчасовий кран, щоб набирати воду.

Підготовчі роботи до ремонту допоможуть більш ретельно продумати сам процес, а також враховувати можливі перешкоди, які можуть виникнути і заздалегідь підготуватися до них. Не варто нехтувати даним етапом.

(Visited 250 times, 1 visits today)