Як вибрати кухню на замовлення

         

Сьогодні кожен з нас намагається проявити свою індивідуальність у всьому. Стосується це і дизайну квартир. Багато вже не орієнтуються на пропонований багатий асортимент, набуваючи меблів і гарнітури на замовлення. Вибираючи на замовлення кухню, не варто забувати про декількох етапах, які вам треба буде пройти.

Заміри

Перш за все, необхідно зайнятися вимірами приміщення. При цьому, необхідно враховувати безліч тонкощів вашої кухні. Звертайте увагу на всі виступи, батареї, виїмки, труби і т. П. Враховуйте висоту і ширину. Обов’язково виміряйте кути.
Замовляючи кухню, ви повинні надати ескіз з математичними розрахунками, які дозволять майстрам зібрати кухонний гарнітур, орієнтуючись на індивідуальні особливості приміщення. Адже для якихось видів меблів доведеться зробити поглиблення, щоб приховати труби, а для якихось зробити більш скошені кути. Щоб не займатися цим самим, ви завжди можете запросити фахівця, який допоможе вам, зробивши точні розрахунки за параметрами кухні, не забувши про безліч нюансів, про які ви могли навіть не подумати.

Вибір матеріалів

Визначившись з розмірами і параметрами, починається найскладніша, але найцікавіша частина вибору кухні на замовлення. Ви вирішуєте, з яких матеріалів буде виготовлена ​​ваша кухня, в якій кольоровій гамі вона буде виконана, які моделі в ній будуть представлені. Ви самі оберете підходящу по стилю меблеву фурнітуру. Крім того, фахівці підкажуть вам, де краще розмістити побутову техніку, враховуючи її розміри в своїх кресленнях.
За допомогою сучасних комп’ютерних програм меблевого моделювання ви зможете вибрати все найдрібніші деталі, представивши їх заздалегідь. Після вибору кухні вам надається технічна документація і кошторис. Фінансові нюанси вирішуються в процесі роботи, а остаточна сума виставляється за підсумком роботи над останнім ескізом, який влаштує вас.

 

Кухня сделанная на заказ

Кухня сделанная на заказ

Терміни виготовлення

Залежно від фірми, до якої ви звернетеся, визначається час через яке буде готова ваша кухня. Можливо, цей процес займе не більше ніж кілька днів, а при більш складному проекті на збірку кухонного гарнітуру знадобиться кілька тижнів. Це питання необхідно уточнити заздалегідь.
Коли ваша кухня готова, вона перевіряється фахівцями-технологами, які порівняють отриману модель з попередніми ескізом, перевіривши всі деталі на міцність, практичність, і збіг із замовленням. Якщо якість збірки влаштує фахівців, то ваша кухня благополучно упаковується, і доставляється за вказаною вами адресою. Робочі на чолі з грамотним фахівцем допоможуть вам встановити кухню, пояснивши попутно ті деталі, які вам необхідно знати, наприклад, правила експлуатації того чи іншого матеріалу, що використовується для створення вашого кухонного шедевра.

Збірка кухні

Основна частина збирання проводиться на заводі або в цеху, тому в вашу квартиру кухня прибуде великими блоками, де буде проведений лише невеликий монтаж. І якщо все проведено успішно, то ви зможете насолодитися не тільки красивою, але і багатофункціональною, практичною і ергономічною кухнею, яка додасть вашій квартирі неповторні стиль і затишок.

(Visited 922 times, 1 visits today)