Як знайти роботу за кордоном?

         

Для того щоб працювати в чужій країні, недостатньо одного лише бажання. Як мінімум треба бути хорошим фахівцем і знати один з міжнародних мов.

Працювати легально за кордоном, напевно, хотіли б багато. Але отримати цю роботу вдається одиницям. Секрет в тому, що практично всі уряди далекого закордону гідно піклуються про громадян своєї країни і прагнуть надати в першу чергу роботу їм, а вже потім залучати людей ззовні. Другий важливий фактор відмови це те, що крім знань за своєю спеціальністю людина повинна добре володіти мовою країни, в яку хотів би поїхати на роботу або знати англійську досконало, але мало хто з претендентів може похвалитися такими знаннями. Але все ж знаходяться ті, хто їде за межі України на роботу в різних країнах. Як їм це вдається?

Перший і найбільш вірний варіант – звернутися в спеціальні агентства, які займаються працевлаштуванням за кордон. Знайти таке агентство не так і просто, але постаратися варто. Бо тільки надійне і ліцензійне агентство допоможе знайти роботу, укласти правильний контракт і допомогти в складанні всіх документів, які будуть потрібні для цього, а їх потрібно досить багато, і для багатьох потрібен спеціальний технічний переклад. Але, припустимо, що ви все-таки вирішили почати пошуки на свій страх і ризик самостійно, так як впевнені, що ваш англійський цілком зрозумілий і ви спокійно можете спілкуватися без посередників з роботодавцями. Для цього вам потрібно мати грамотно складене резюме. І тут без фахівців так само не обійтися.

Люди, які давно і постійно займаються такими речами, набагато правильніше виконають цю роботу. Мало знайдеться людей, хто міг би знати всі тонкощі пропонованих до таких документів вимог, а ось фахівці бюро перекладів, що називається, не одну собаку на цьому з’їли. Не пошкодуйте часу і грошей, відвідайте таке бюро і замовте їм переклад свого резюме і результати після його подачі вас приємно здивують.

Отже, резюме складено за всіма правилами на грамотному мовою країни, де ви бажаєте працювати, або, як варіант, на відмінному англійською, що ж далі? А далі можна вести переговори з потенційним роботодавцем або по телефону, якщо у вас є його координати, або розмістити резюме на сайтах в Інтернет. І, якщо ви дійсно висококласний фахівець, і вмієте подати себе самостійно, минаючи агентство перекладів, то незабаром можна чекати запрошення на роботу. Інше вже буде залежати тільки від ваших особистих якостей і здатності швидко адаптуватися до умов проживання і діяльності в чужій країні.

(Visited 170 times, 1 visits today)