Як зекономити при ремонті своїми руками

         

Мабуть, найбільш очевидний спосіб заощадити на ремонті – все зробити самостійно. Ось тільки такий варіант мало кому підходить. Хоча б через те, що ремонт в цьому випадку може затягнутися надовго. Пропонуємо кілька порад і рекомендацій, дотримання яких дозволить пристойно скоротити витрати на ремонт.

Відкладіть на потім придбання техніки

Ремонт кухні – одна з найбільш дорогих складових ремонту. Доводиться не тільки обробляти поверхні стін і стелі, а й купувати нові меблі або техніку. Часто трапляється, що грошей на таку бажану посудомийну машину не залишається. Звичайно ж, можна взяти кредит, ось тільки сьогодні для багатьох сімей це справжня розкіш. Тому можна залишити в новій кухні місце для вбудованої техніки, а саму техніку придбати і встановити пізніше.

Створіть план дій і дотримуйтесь його

План по ремонту дозволить заощадити гроші

План по ремонту дозволить заощадити гроші

По-перше, необхідно підрахувати приблизні витрати. До отриманої суми можна сміливо додати 25 відсотків. Це і буде остаточна, але все ще приблизна сума витрат. Буває, що під час ремонту приходять нові думки. Так, наприклад, «скромний» ремонт у ванній може потягнути за собою коридор, коридор спричинить зміни в передпокої і т.д. Майте на увазі, що чим більше змін буде внесено в початковий план, тим більше часу і грошей доведеться витратити.

Візьміть на себе підготовчі роботи

Якщо є щось, що можна зробити без допомоги фахівців, робіть це. Збити кахельну плитку, зняти плінтуси, обдерти шпалери, зняти двері під сили кожному. Уявіть, що гроші, які довелося б віддати за відповідні послуги фахівців, ви кладете собі в кишеню.

Шукайте ідеальну відповідність ціни і якості

За кожною копійкою гнатися не варто. Все-таки, ремонт – це те, на що часом збирають кілька років. А значить, не потрібно відмовляти собі в якості. Економія на будівельних матеріалах в майбутньому може обернутися куди більш серйозними витратами на повторний ремонт. Дешеві шпалери, наприклад, не відрізняються довговічністю. Їх не получиться помити. Недорогі клеї можуть стати причиною розходження швів.

(Visited 426 times, 1 visits today)